0 موسسه زبان گلدیس موسسه زبان گلدیس

Powered By Reactive Studio

زبان فرانسه

ترمیک بزرگسالان، ترمیک کودکان و نوجوانان
آمادگی برای آزمون های بین المللی و ...

زبان فرانسه

دوره های آمادگی آزمون های زبان فرانسه
DELF , DALF , TCF , TEF

موسسه زبان گلدیس

اهداف

هدف، آماده سازی زبان آموزان جهت آشنایی با زبان فرانسه جهت کسب نمره ی مطلوب در آزمونهای بین المللی TCF,TEF دوساله و DELF , DALF مادام العمر می باشد.

این دوره‌ها قابلیت تامین نیازهای تمام متقاضیان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی DELF , DALF, TCF,TEF را با نمره ایده آل دارند.

دوره­ های عمومی آموزش زبان فرانسه شامل 24 ترم می­باشد که زبان آموزان پس از اتمام این دوره جهت شرکت در آزمون DELF B2 آماده می­گردند. متد آموزشی Tendances نام دارد که شامل 4 جلد می­باشد و یکی از پیشرفته ترین و جدیدترین متدهای آموزشی زبان فرانسه است.

DELF (که مخفف کلمه‌های Diplôme d'études en langue française) می‌باشد، یک گواهی مدرک زبان فرانسوی است که پس از امتحان رسمی آن از طرف مرکز مطالعات زبان فرانسه (CIEP) که زیرمجموعه‌ی وزارت آموزش فرانسه است، به دانشجویان زبان اهدا می‌گردد و نشان‌دهنده‌ی توانایی‌های زبان‌آموز در زبان فرانسه است. در این آزمون فرد می‌تواند برای دریافت مدرک هر یک از ۴ سطح A1, A2, B1, B2 اقدام نماید. نکته‌ی مهم این است که زمان و نوع امتحان در هر Level فرق می‌کند. A1 پایین‌ترین مدرک زبان فرانسه است و پس از آن A2 و سپس B1 و در ادامه B2 وجود دارد. آزمون بالاتری هم بنام دیپلم پیشرفته زبان فرانسوی وجود دارد که مراحل C1 و C2 را شامل می‌شوند.

Drag View Close play
0%