0 موسسه زبان گلدیس موسسه زبان گلدیس

Powered By Reactive Studio

زبان انگلیسی

ترمیک بزرگسالان، ترمیک کودکان و نوجوانان
آمادگی برای آزمون های بین المللی و ...

زبان انگلیسی

دوره‌ی مربوط به بزرگسالان در بخش زبان انگلیسی، 25 ترم آموزشی و به مدت ۳ سال برگزار می‌شود.
دوره‌ی آموزشی کودکان گلدیس به گونه‌ای طراحی شده که هم‌خوان با نیازهای سنی و ذهنی زبان‌آموز ۷ تا ۱۵ ساله باشد.

موسسه زبان گلدیس

دوره های ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان

این دوره ها برای علاقه‌مندان بالای 15 سال که خواهان فراگیری مهارت‌های زبانی انگلیسی برای موفقیت هر چه بیشتر در زندگی شغلی، تحصیلی و یا مهاجرت هستند، از سطح مبتدی تا پیشرفته با به‌روزترین منابع و برنامه‌ی آموزشی ارائه می‌شود.

دوره‌ی مربوط به بزرگسالان در بخش زبان انگلیسی، 25 ترم آموزشی و به مدت ۳ سال برگزار می‌شود. هر ترم آموزشی متشکل از ۱۵ جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای‌ است که دو آزمون میان ترم و نهایی برای زبان‌آموز در نظر گرفته شده و حداقل نمره‌ی قبولی در مجموع آزمون‌ها 70 از 100 است. تمامی 25 ترم ارائه شده در دوره‌ی بزرگسالان در چهارچوب ساختار آموزشی CEFR (Common European Framework of Reference) چهارچوب کلی اروپایی برای مرجع زبان: یک شیوه استاندارد برای سطح بندی کردن مراحل آموزش زبان تنظیم شده و شامل هفت سطح ذیل است:

  1. Beginner
  2. Elementary
  3. Lower Intermediate
  4. Intermediate
  5. Upper Intermediate
  6. Advanced
  7. CAE

صدور مدرک پایان دوره کتاب برای زبان آموزانی می باشد که سطوح بزرگسالان را تا پایان کتاب به اتمام رسانده اند و جهت ارائه به مراکز، ادارات و سازمانها درخواست مدرک نموده اند.

بر حسب آخرین کتاب خوانده شده توسط زبان آموز ، یکی از عناوین ( Beginner , Elementary , Intermediate , Upper-Intermediate , Pre-advanced , Advanced ) نوشته می شود

سیاست کلی موسسه در زبان‌آموزی، پرورش و بهبود مهارت‌های مکالمه و برقراری ارتباط بین افراد است. بنابراین، در تمامی این دوره‌ها، مهارت‌های چهارگانه‌ی زبان (Speaking, Listening, Reading & Writing) به‌صورت همزمان با تأکید کاربردی بر روی تلفظ، گرامر و لغت خواهد رفت. به‌طوری که زبان‌آموز، پس از اتمام دوره می‌تواند به خوبی و با لهجه‌ای شیوا و فصیح انگلیسی صحبت کند.

دوره های کودکان و نوجوانان

دوره‌ی آموزشی کودکان گلدیس به گونه‌ای طراحی شده که هم‌خوان با نیازهای سنی و ذهنی زبان‌آموز ۷ تا ۱۵ ساله باشد. در این دوره‌ها، مهارت‌های زبانی با تلفیقی از فعالیت‌های سرگرم‌کننده و بازی، آموزش داده می‌شوند. کتاب‌های مورد استفاد‌ه در این دوره‌ها سری کتاب‌های Family and Friends و First Friends هستند که کتا‌ب‌هایی مطرح، شناخته‌شده و پرکاربرد در عرصه‌ی آموزش کودکان به‌شمار می‌آیند.

زبان‌آموز دوره‌ی کودکان گلدیس در پایان قادر خواهد بود به خوبی مکالمه کند و به انگلیسی بنویسد. طبق اذعان برخی از اولیای زبان‌آموزان کودک گلدیس، در مسافرت‌های خارجی، این فرزندان آنها بوده‌اند که به زبان انگلیسی تمام نیازهای ارتباطی را در طول سفر برطرف می‌کرده‌اند «گلدیس» با کمک مشاورین روانشناسی و با در نظر گرفتن شرایط یادگیری کودکان، دوره‌های آموزشی خود را به گونه‌ای طراحی کرده است که زبان‌آموز کودک در محیطی سرشار از سرگرمی و لذت، به‌طور غیرمستقیم در طول ۱۵ ترم آموزشی زبان را کاملاً فرا گیرد

تاثیرات مثبت آموزش زبان انگلیسی به کودکان:

شناخت درستی از دیگر فرهنگ ها: یکی از فواید یادگیری زبان‌ خارجی این است که کودک می‌تواند با فرهنگ‌های مختلف آشنا شود و افکار مختلف را بهتر درک کند. از این طریق می‌تواند ارتباط بهتری با دیگر افراد برقرار کند و فرهنگ‌های مختلف را با آغوش بازتری بپذیرد. نتایج تحقیقات نشان می‌دهد کسانی که چند زبان را در کودکی یاد گرفته‌اند، افکارشان بسیار انعطاف‌پذیرتر و هوشمندانه‌تر از دیگر افراد است.

روابط اجتماعی بهتر: کودکان چند زبانه میتوانند ارتباطات قوی تر و عمیق تری را با افراد متفاوت جامعه داشته باشند و با کودکان از جاهای مختلف جهان به زبان خودشان صحبت کنند.

فرصت‌های بهتر در آینده: یکی از مهم‌ترین فواید آن مربوط به آینده‌ی کودکان است. بسیار مشخص است، کودکی که بتواند به زبان خارجی صحبت کند، فرصت‌های مناسب تری از نظر تحصیلی و شغلی نسبت به دیگران دارد. این کودک اطلاعاتی بسیار بیشتری می‌تواند از دنیای اطراف خود کسب کند و می‌تواند مشکلات خود را با استفاده از این اطلاعات به بهترین شکل حل کند.

Drag View Close play
0%