0 موسسه زبان گلدیس موسسه زبان گلدیس

Powered By Reactive Studio

زبان چینی

از مبتدی تا پیشرفته در 10 ترم 15 جلسه ای
یادگیری زبان چینی با کتابهای راه موفقیت

زبان چینی

راه موفقیت با بهره گیری از روشهای آموزشی استاندارد و دقت در طرح ریزی

موسسه زبان گلدیس

دپارتمان زبان چینی گلدیس

دوره های زبان چینی از مبتدی تا پیشرفته در 10 ترم 15 جلسه ای برگزار می شود که شامل چهار ترم مبتدی، چهار ترم متوسطه و دو ترم پیشرفته می باشد.

این مجموعه پنج سطحی برای آموزش های استاندارد و سطح بندی شده در نظر گرفته شده است. و توانسته به یکی از پر مخاطب ترین مجموعه های آموزش زبان چینی تبدیل گردد. کتاب راه موفقیت مجموعه ایست که به منظور آموزش زبان چینی به دانشجویان خارجی تدوین شده است.

راه موفقیت با بهره گیری از روشهای آموزشی استاندارد و دقت در طرح ریزی، محتوایی جامع و غنی را فراهم آورده است. به دانشجویان این امکان را می دهد تا به صورت نظام یافته سلسه دروس زبان چینی را آموخته و در آن مهارت یابند. طراحی و ترکیب مواد درسی راه موفقیت از جامع ترین و کامل ترین کتاب های آموزش زبان چینی است. در این مجموعه بهترین و جدیدترین متد آموزشی به کار گرفته شده است. این مجموعه شامل ۵ جلد می باشد.

SHK چیست؟ آزمون زبان چینی این آزمون از 1984 در دانشگاه زبان و فرهنگ پکن آغاز شد و در 1992 این تست به عنوان آزمون ملی استانداردسازی شده چین به رسمیت شناخته شد.

تا سال 2005 بیش از 120 کشور میزبان اجرای منظم این تست بودند و آزمون زبان چینی HSK در حدود 100 میلیون بار اجرا شد که البته از این تعداد تنها 1.9 میلیون آن متقاضیانی بودند که خارج از چین حضور داشتند. در 2011 کالج بین المللی چین اولین مرکزی بود که این تست را به صورت آنلاین برگزار کرد. آزمون زبان چینی HSK برای زبان چینی مانند تافل برای زبان انگلیسی است و مدرک آن بدون هیچ محدودیتی در چین قابل قبول است.

Drag View Close play
0%